Etykiety Medisept - Producent etykiet Etidruk Etykiety.pl

Etykiety Medisept

Parametry projektu:

Materiał: etykieta peel-off, folia srebrna, klej mocny
Ilość kolorów: 6 kolorów, w tym biel jako poddruk zapobiegający wybłyszczeniu wybranych elementów
Uszlachetnienie: połączenie dwóch lakierów matowego i błyszczącego

Potrzebujesz profesjonalnych i estetycznych oznaczeń handlowych na swoje produkty? Firma Etidruk to doświadczony producent etykiet samoprzylepnychmetek bawełnianych wszywek ubraniowych, w pełni dostosowanych do charakteru rynku. Zajmujemy się zarówno drukiem, jak i projektowaniem graficznym i kolorystycznym naklejek produktowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i przez cały czas realizacji ściśle współpracujemy z klientem, dbając o jego upodobania i potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Profesjonalne etykiety i naklejki na różne rodzaje produktów

W swojej pracy najbardziej cenimy satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, dlatego każdy projekt rozpoczynamy od poznania pomysłów zamawiającego oraz zbadania najnowszych trendów w jego branży. Gwarantujemy, że nasi eksperci z chęcią pomogą Ci wybrać rodzaj etykiety samoprzylepnej na produkty, a także jej kształt, kolorystykę czy papier, na którym zostanie wydrukowana. Oprócz tego oferujemy również kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko produkcję naklejek, ale również stworzenie zewnętrznego opakowania, czy plomby zabezpieczającej. Tworzymy także metki bawełniane i wszywki odzieżowe oraz wiele innych rodzajów oznaczeń handlowych, dzięki którym Twój produkt wyróżni się na tle innych i zwróci uwagę potencjalnego odbiorcy. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Uszlachetnienia i ozdoby etykiet produktowych

Dobrze wykonana etykieta samoprzylepna na produkt, powinna nie tylko zawierać wszelkie niezbędne informacje, takie jak nazwa handlowa, producent czy skład, ale również przykuwać uwagę konsumenta. Proponujemy eleganckie, estetycznie wykonane naklejki, do których produkcji używamy różnego rodzaju uszlachetnień, takich jak błyszczące lub matowe lakiery, folie, brokaty i wiele innych. Chętnie podejmiemy się również zaprojektowania oznaczeń w niestandardowych kształtach i rozmiarach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji  Jesteśmy tu żeby Ci pomóc.

  Pomaganie jest tym, co robimy najlepiej. Wiele firm produkuje etykiety, ale tylko nieliczni są tak zaangażowani, aby pomóc Ci odnieść sukces, jak nasz zespół.

  Kiedy zadzwonisz do nas po pomoc nasz wykwalifikowany pracownik z pewnością Ci jej udzieli.

  Kontakt ze specjalistą gwarantuje fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.

  Jesteśmy tu żeby Ci pomóc
  Rozmiar czcionki
  Kontrast