Z pewnością chcesz, aby oferowane przez Ciebie artykuły wyróżniały się na sklepowych półkach oraz niezawodnie zachęcały potencjalnych klientów do zakupu. Zadbaj o to, by Twój towar wyglądał atrakcyjniej od asortymentu konkurencji! Wybierz etykiety samoprzylepne na butelki wykonywane przez profesjonalistów w dziedzinie wyrobu opakowań oraz naklejek na produkty. Przekonaj się, jak łatwo możesz zadbać o to, by Twoja marka stała się tą najbardziej rozpoznawalną i najlepiej widoczną.

Wybierz oferowane przez nas samoprzylepne oznaczenia na butelki. Od typowych etykiet różnią się brakiem warstwy klejowej po całej spodniej stronie. Klej pozwalający łączyć etykietę, znajduje się tylko w miejscu łączenia owijki.

Banderole – owijki stosowane są na butelkach od napojów, jako etykieta znakująca owalne lub trapezowe opakowania. Banderole wykonane są z papieru i folii. W celu uzyskania wytrzymałej, trwałej i barierowej etykiety produkowane są w postaci powlekanej lub też laminowanej. Surowce wykorzystywane do produkcji owijek posiadają odpowiednią grubość i są odporne na rozrywanie.

Etykiety samoprzylepne na butelki

Sprzedając swoje wyroby w butelkach, trudno jest wyróżnić je kształtem czy rozmiarem, dlatego właśnie warto postawić na atrakcyjny wygląd samoprzylepnych etykiet i banderol. Dzięki dużej powierzchni do zagospodarowania można bez przeszkód umieścić widoczne logo, hasło reklamowe, podstawowe informacje o producencie oraz przede wszystkim dane dotyczące składu płynu zawartego wewnątrz opakowania. Przejrzysty i kompletny opis produktu będzie dodatkową zachętą do zakupu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku artykułów spożywczych, których składniki odżywcze są dla klienta często kluczowym aspektem.

Sprzedaż w butelkach związana jest z wieloma towarami, które mogą znacząco różnić się przeznaczeniem nawet w obrębie jednej dziedziny, jak soki, sosy i oleje wśród produktów spożywczych. Etykiety samoprzylepne idealnie sprawdzają się zatem do podkreślenia różnorodności płynów zawartych w plastikowych oraz szklanych opakowaniach. Zastosowanie w branżach:

  • spożywcza
  • alkoholowa
  • chemiczna

Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu znajdziesz sprawdzone rozwiązania na oznakowania swoich wyrobów, niezależnie od dziedziny, którą się zajmujesz. Kolorowe samoprzylepne etykiety na butelki pomogą budować wizerunek marki oraz sprawią, że towar już z daleka będzie widoczny na sklepowej półce i trudny do pomylenia z wyrobami konkurencyjnych firm. Już teraz postaw pierwszy krok w kierunku kreowania pozytywnych skojarzeń ze swoim przedsiębiorstwem, decydując się na zwiększenie atrakcyjności opakowań z pomocą dostarczanych przez nas wyrobów.

Pracujący u nas zespół specjalistów oferuje pomoc w stworzeniu idealnego projektu samoprzylepnych etykiet, na których uda się zawrzeć wszystkie niezbędne informacje. Wykorzystując zaawansowaną, nowoczesną technologię, zadbamy o to, by wszystkie wykonane oznaczenia na butelki były trwałe oraz cieszyły oko żywymi, nasyconymi barwami. Banderole wykonywane przez naszą firmę to gwarancja zadowolenia dla Ciebie i Twoich klientów.

Wybierz najlepsze etykiety na butelki

Postaw na niezawodną i sprawdzoną firmę, która zadba o Twoje potrzeby i pomoże Ci przygotować samoprzylepne etykiety na butelki dostosowane do branży i przeznaczenia oferowanych produktów. Niezależnie od tego, czy oferujesz artykuły spożywcze, środki chemiczne czy alkohol, dołożymy starań, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości oznaczenia towarów. Zyskaj zaufanie klientów, dostarczając im asortyment w atrakcyjnym opakowaniu zaopatrzonym we wszelkie niezbędne informacje. Już dzisiaj zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!