Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
previous arrow
next arrow

Dla klientów biznesowych pragnących zamówić oznakowania do różnego typu produktów doskonałą propozycją będzie nasza drukarnia etykiet, dostępna m.in. dla zleceniodawców z Warszawy. Jesteśmy firmą stawiającą zarówno na nowoczesne technologie wydruku, jak i na kwestie ekologiczne, dlatego świetnie odpowiadamy na potrzeby współczesnych przedsiębiorców. Zapewniamy rozbudowaną ofertę obejmującą naklejki spożywcze, wszywki odzieżowe i wiele innych wyrobów, które mają bardzo dobre parametry techniczne i estetyczny wygląd – zapraszamy!

Drukarnia etykiet

Obecnie firmy działające w branży handlowej muszą liczyć się z olbrzymią konkurencją, bez względu na rodzaj towaru, jaki oferują. Z tego powodu ważną część marketingu takich przedsiębiorstw są etykiety, którymi oznaczają one swoje produkty. Nawiązując współpracę z nami, każdy klient otrzymuje gwarancję najlepszej jakości nalepek, które będą dodatkową ozdobą opakowań artykułów kupowanych przez konsumentów. W drukarni oferujemy innowacyjne rozwiązania na potrzeby wielu sektorów gospodarki, takich jak m.in.:

  • odzieżowego,
  • farmaceutycznego,
  • kosmetycznego,
  • spożywczego.

Specjalizujemy się w etykietach, które są trwałe i jednocześnie bezpieczne dla środowiska. Nalepki ekologiczne wykonane są z lżejszych materiałów między innymi papieru termicznego oraz folii PET i PP. Takie oznakowania sprawdzą się w przypadku opakowań plastikowych, papierowych, a także szklanych. W przypadku tych ostatnich w drukarni stosujemy kleje ułatwiające bezproblemowe oddzielenie nalepki od powierzchni szkła, przez co można je poddać dalszemu recyklingowi po zużyciu produktu. 

Etykiety odzieżowe, kosmetyczne, spożywcze

Asortyment naszej drukarni obejmuje etykiety odzieżowe dostępne dla klientów z Warszawy i z wielu innych, polskich miast. Producenci ubrań mają do dyspozycji wysokiej jakości wszywki zrobione z trwałych materiałów, takich jak żakard, bawełna oraz poliester. W katalogu mamy również emblematy do wszywania lub wklejania, które mają wysokie walory estetyczne oraz solidną konstrukcję. Poza tym do znakowania odzieży proponujemy breloki tkane, metki drukowane, także trwałe zawieszki do zamków. 

Oprócz wysokiej jakości etykiet odzieżowych proponujemy również wyroby na potrzeby branży kosmetycznej. Tutaj także w drukarni stawiamy na najlepsze gatunkowo materiały oraz wydruki wykonane sprawdzonymi metodami m.in. cyfrową i offsetową. Katalog nalepek tej kategorii jest bardzo rozbudowany i obejmuje warianty termokurczliwe, termosferowane i termiczne. Oznakowania nadają się do opakowań plastikowych oraz szklanych i można je zamówić także w wersji ekologicznej, wykonanej z tworzyw o obniżonej gramaturze. 

Nalepki odzieżowe, kosmetyczne to dopiero początek! W drukarni oferujemy też etykiety spożywcze, cieszące się szczególnym powodzeniem wśród naszych klientów. Z ich pomocą można wyróżnić towar wyeksponowany na półce sklepowej pośród podobnych wyrobów konkurencyjnych marek. Przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z nami zapraszamy do wysyłania zapytania ofertowego za pośrednictwem strony etykiety.pl!