Kariera

Myślisz poważnie o swoim rozwoju?
Chcesz odpowiedzialnie budować własną ścieżkę kariery zawodowej?
Chcesz, aby Twoja praca inspirowała?
Dołącz do grupy pasjonatów w Etykiety.pl Etigraf, którzy tworzą wartość naszej firmy!!!

Będziesz pracować wspólnie z doskonałymi liderami oraz ludźmi, którzy będą Cię inspirować i uczyć, abyś mógł stawać się coraz lepszą wersją samego siebie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Etigraf
Dodane 1 miesiąc dni temu

Do obowiązków należy:– przygotowanie surowców do produkcji– dorabianie farb dla drukarza– klejenie polimerów– rozliczanie surowców po produkcji– pomoc drukarzowi w przezbrajaniu maszyny drukującej– monitorowanie procesu druku,– utrzymywanie czystości na stanowisku pracy– konserwacja maszyn Wymagania:– doświadczenie w obszarze druku fleksograficznego – mile widziane– gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym– sumienność i odpowiedzialność– bardzo dobra organizacja […]

Zobacz szczegóły

Etigraf
Dodane 4 miesiące dni temu

Od kandydatów oczekujemy: Udokumentowane co najmniej 1,5 roczne doświadczenie jako samodzielny drukarz fleksograficzny – warunek konieczny Praktyczna znajomość zagadnień związanych z drukiem fleksograficznym Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących KDO i/lub Mark Andy Umiejętność obsługi maszyn konfekcyjnych będzie dodatkowym atutem Umiejętność dobieranie farb do druku wg określonych standardów Kontrola i nadzór nad prawidłową pracą […]

Etigraf
Dodane 5 miesięcy dni temu

Zadania: – Kontrolowanie jakości w czasie produkcji – Kontrolowanie jakości wyrobu gotowego – Przygotowywanie zestawień w Excelu – Przyjmowanie reklamacji Wymagania: – dokładność – gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany) – wykształcenie minimum średnie – umiejętność pracy w zespole – znajomość programu Excel (przynajmniej podstawowa) Oferujemy: – stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie – […]

Rozmiar czcionki
Kontrast