Etykiety Dr. Sante - Producent etykiet Etidruk Etykiety.pl

Etykiety Dr. Sante

Parametry projektu:

Materiał: folia srebrna, klej mocny
Ilość kolorów: 3 kolory
Uszlachetnienie: lakier TTR błyszczący

Firma Etidruk proponuje profesjonalne, estetycznie wykonane etykiety samoprzylepne na produkty spożywczekosmetyki i wiele innych. Zajmujemy się zarówno produkcją oznaczeń, jak i ich projektowaniem graficznym. Nasz zespół ekspertów chętnie zajmie się nawet najbardziej nietypowym zleceniem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przez cały czas pozostając w kontakcie z klientem, tak by, jak najlepiej spełnić jego oczekiwania. Jeśli potrzebujesz oryginalnych oznaczeń na swoje wyroby, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Profesjonalny druk etykiet i naklejek produktowych

Ponieważ w naszej pracy najważniejszy jest klient, od początku realizowania każdego zamówienia skupiamy się przede wszystkim na jego indywidualnych potrzebach oraz specyfice jego branży i najnowszych trendach w niej. Na podstawie tych informacji dobieramy rodzaj etykiety samoprzylepnej, jej kolorystykę, papier, na którym zostanie wydrukowana czy różne uszlachetnienia i ozdoby. Chętnie stosujemy nietypowe kształty i rozmiary i podejmujemy się rozmaitych wyzwań. Jako doświadczony producent etykiet samoprzylepnych możemy zaproponować Ci najwyższej jakości usługi, jeśli chodzi o projektowanie graficzne oznaczenia oraz produkcję gotowych nalepek na produkty spożywcze lub kosmetyki. Świadczymy również kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko sam druk, ale również stworzenie zewnętrznych opakowań produktowych. Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Estetyczne wykonanie etykiet

Nasze wyroby drukujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu. Używamy również wysokiej jakości papieru, najczęściej półbłyszczącego oraz różnego rodzaju uszlachetnień, takich jak lakier matowy, błyszczący lub metaliczny, srebrna lub złota folia, brokaty i wiele innych. Oprócz tego wszystkie etykiety samoprzylepne tworzymy przy użyciu mocnego kleju, dzięki któremu oznaczenie dobrze przylega do produktu i nie odstaje, a po zdjęciu nie zostawia klejącego śladu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Więcej informacji  Jesteśmy tu żeby Ci pomóc.

  Pomaganie jest tym, co robimy najlepiej. Wiele firm produkuje etykiety, ale tylko nieliczni są tak zaangażowani, aby pomóc Ci odnieść sukces, jak nasz zespół.

  Kiedy zadzwonisz do nas po pomoc nasz wykwalifikowany pracownik z pewnością Ci jej udzieli.

  Kontakt ze specjalistą gwarantuje fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.

  Jesteśmy tu żeby Ci pomóc
  Rozmiar czcionki
  Kontrast