Na stronie internetowej etykiety.pl oferujemy wysokiej jakości etykiety samoprzylepne: z nadrukiem lub bez. Jako producent możemy wykonać takie naklejki na indywidualne zamówienie i umieścić na nim np. logo lub tekst wybrany przez klienta. To bardzo wygodne rozwiązanie dla firm, które muszą znakować opakowania kodami kreskowymi, informacjami na temat składu produktu i innymi ważnymi danymi. Dzięki temu, że w naszej drukarni dostępna jest elastyczna oferta, przedsiębiorcy mogą zamówić tu idealne etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem. Taka możliwość pozwala oszczędzać czas oraz zasoby. Wysyłamy do klientów gotowe naklejki z uzgodnionym tekstem i logo, które wystarczy przymocować do opakowania. Można używać ich do kartonów zbiorczych, a także pojedynczych produktów. Arkusz z nadrukowanym adresem to świetne rozwiązanie w przypadku korespondencji seryjnej. Zamiast ręcznie wypisywać koperty, można skorzystać z etykiet i znacząco skrócić czas przygotowywania listów do wysyłki.


Personalizowane etykiety samoprzylepne od producenta

Prezentowana oferta stanowi bardzo duże udogodnienie dla firm. Samoprzylepne etykiety sprawdzają się zarówno w dużych zakładach produkcyjnych, jak i w małych przedsiębiorstwach, w których dużą wagę przywiązuje się do personalizacji opakowania. Estetyczne etykiety/naklejki z firmowym logo pozytywnie wpływają na wizerunek marki. Pozwalają one na wyróżnienie własnego asortymentu wśród konkurencji. Klienci mogą zlecić nam realizację spersonalizowanego projektu. Pomagamy w wyborze najlepszej opcji. Jako doświadczony producent etykiet samoprzylepnych dbamy o najwyższą jakość papieru i druku.

Wybieramy trwałe surowce, które umożliwią prawidłowe oznakowanie każdego produktu, niezależnie od rodzaju opakowania. Stosujemy 2 rodzaje druku: fleksograficzny oraz cyfrowy. Gwarantują one najwyższą jakość. Używanie naszych naklejek jest proste i wygodne, ponieważ stawiamy na najlepsze materiały oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu klienci mogą oferować estetycznie oznakowany asortyment, który przyciąga wzrok i zwiększa zainteresowanie ofertą firmy.

Mamy samoprzylepne etykiety z nadrukiem na każde opakowanie!

W naszej drukarni można zamówić online pojedyncze arkusze i zestawy przeznaczone do oklejania opakowań o tradycyjnym i nietypowym kształcie, wykonane z różnych materiałów. W naszej firmie odbywa się produkcja etykiet samoprzylepnych m.in. na:

  • butelki plastikowe i szklane,
  • kartony,
  • pojemniki z tworzyw sztucznych.

W ofercie dostępne są również naklejki-plomby, które zabezpieczają pudełko przed naruszeniem zawartości. Dzięki temu klient ma pewność, że znajdujący się w środku przedmiot dotarł do niego kompletny. Polecamy je szczególnie producentom z branży spożywczej i kosmetycznej. Z kolei samoprzylepne etykiety typu „otwórz-zamknij” idealnie nadają się do zastosowania w przypadku produktów do codziennej higieny, np. mokrych chusteczek. Szczelne zamknięcie gwarantuje, że zachowują one swoje właściwości przez długi czas po otwarciu opakowania. Zapraszamy do składania zamówień. Zapewniamy pomoc w wyborze i terminową realizację zleceń.