Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
previous arrow
next arrow

Zapraszamy do wybrania naszej oferty wszystkich przedsiębiorców, którym potrzebna jest drukarnia etykiet z ofertą dla klientów z Łodzi. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji oznakowań na towary spożywcze, kosmetyczne czy odzieżowe. Wykonujemy nalepki o wysokich walorach estetycznych, dlatego mają duży potencjał marketingowy. Produkty tworzone są z materiałów dobrych gatunkowo, które nadają się do oznaczania opakowań zrobionych z różnego rodzaju tworzyw stosowanych przez przedstawicieli sektora sprzedaży detalicznej. 

Oferujemy różnorodne etykiety zwykłe i samoprzylepne, które pozwolą wyróżnić sprzedawany towar na tle konkurencji. Jest to szczególnie istotne w przypadku sprzedaży stacjonarnej, gdzie produkty na półkach sklepowych sąsiadują z wyrobami marek o podobnej ofercie. Nasza drukarnia specjalizuje się w tworzeniu estetycznych nalepek, które podobają się współczesnym konsumentom ze względu na optymalne nasycenie barw i atrakcyjne wykończenie. Oferta obejmuje oznakowania wykonane z m.in.:

  • papieru termotransferowego,
  • folii srebrnej,
  • papieru termicznego,
  • folii PET, PP oraz PE.

Drukarnia etykiet spożywczych

Jesteśmy świetnym miejscem dla przedsiębiorców pragnących zamówić solidne etykiety spożywcze z dostawą do Łodzi. Marki zajmujące się sprzedażą detaliczną żywności chętnie korzystają z naszych usług ze względu na krótki czas realizacji zleceń oraz najlepszą jakość wykonanych oznakowań. W drukarni zajmujemy się produkcją nalepek do zdobienia opakowań szklanych, papierowych czy z tworzyw sztucznych. Są one dostępne w wersji zwykłej oraz samoprzylepnej z szeroką możliwością modyfikacji zamówienia.

Dla firm z branży spożywczej mamy także duży wybór etykiet ekologicznych. W dzisiejszych czasach żywność eko cieszy się dużym uznaniem, jednak jej sprzedaż wymaga wykorzystania bezpiecznych dla środowiska opakowań oraz oznakowań. W drukarni oferujemy nalepki zrobione z materiałów o zredukowanej masie, dostępne także w wersji samoprzylepnej. W tym przypadku stosujemy ograniczoną ilość kleju, dzięki czemu oznakowanie bez problemu odchodzi od słoika czy butelki, co znacznie ułatwia segregację odpadów.

Etykiety odzieżowe, kosmetyczne – Łódź

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drukarni firmy działające w branży odzieżowej. Asortyment etykiet do oznaczania ubrań skierowany jest zarówno do niewielkich biznesów, jak i dużych, ogólnokrajowych przedsiębiorstw. Proponujemy wysokiej jakości wszywki bawełniane, żakardowe i poliestrowe, na których można umieścić informacje dotyczące wyrobu. Katalog obejmuje także estetyczne metki zrobione z washpapy oraz eko skóry, jak również zawieszki do zamków oraz wiele innych, przydatnych produktów. 

W ofercie drukarni mamy też wiele ciekawych propozycji dla sektora kosmetycznego. Proponujemy etykiety przeznaczone do oznaczania opakowań szklanych lub z tworzywa sztucznego, które są solidne i mają atrakcyjny wygląd. W katalogu można znaleźć też interesujące opcje dla marek sprzedających ekologiczne kosmetyki. Takie nalepki mają niższą gramaturę, przez co stanowią mniejsze obciążenie dla środowiska.