Zachęcenie klienta do zakupu produktu wymaga odpowiedniej strategii oraz przedstawienia wyrobu w jak najbardziej atrakcyjny sposób. Doskonałym rozwiązaniem są przyciągające wzrok oznaczenia towaru, takie jak, chociażby etykiety samoprzylepne kolorowe. Dzięki nim towary na półkach sklepowych wyróżnią się na tle asortymentu konkurencji, a odpowiednio dobrana szata graficzna stanie się wizytówką Twojej marki. Od artykułów spożywczych, przez kosmetyki, aż po środki czystości – dzięki bogatej palecie barw każdy produkt będzie wyglądał zachęcająco.

Każda osoba zajmująca się promowaniem wyrobów swojej firmy zdaje sobie sprawę, że przyciągnięcie wzroku potencjalnego klienta staje się coraz bardziej wymagające. Na półkach sklepowych można znaleźć setki produktów, z których niemal każdy posiada swój nietypowy, atrakcyjny wygląd. Skorzystaj z naszego wsparcia i spraw, że to Twoje towary staną się tymi, które wyróżniają się wśród innych! Bezklejowe lub samoprzylepne etykiety kolorowe to łatwy sposób, aby przygotowywać swoje wyroby w masowej skali.

Nasze oznaczenia produktów wytwarzamy na wiele sposobów, dzięki czemu niezależnie od branży i przeznaczenia towaru, z pewnością znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dbamy o to, by dostarczane przez nas oznaczenia były zarówno kolorowe, by przyciągać wzrok, jak i praktyczne. 

Etykiety kolorowe, które sprzedają

Produkowane przez nas etykiety wykonane są z najwyższej jakości materiałów samoprzylepnych lub bezklejowych. 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn fleksograficznych, spełniają najwyższe i najbardziej indywidualne wymagania naszych klientów.

Wykonujemy:

 • Etykiety do 8 kolorów pokryte lakierem lub laminatem
 • Uszlachetnianie poprzez złocenie, srebrzenie (cold stamping)
 • Zadruk etykiety od strony kleju 
 • Etykiety 'no label look’
 • Etykiety typu 'flow-pack’
 • Etykiety, mające więcej niż 8 kolorów, poprzez dodatkowy dodruk
 • Uszlachetnianie foliami holograficznymi
 • Zadruk na silikonowym podkładzie
 • Podcięcie / perforowanie podkładu
 • Perforowanie etykiety
 • Etykiety z dezaktywacją kleju (pełną lub częściową)
 • Etykiety kartonowe

Dołożymy starań, aby w razie potrzeby zaproponować Ci najlepsze warianty naszych wyrobów, które pozwolą odpowiednio zachęcić klientów do zakupu. Pomożemy z doborem materiałów oraz typem etykiety. Kolorowe samoprzylepne lub bezklejowe oznaczenia wykonywane przez naszych specjalistów sprawdzą się na setkach różnych produktów. Za sprawą oferowanych rozwiązań możesz zadbać o to, by Twoje towary wyglądały atrakcyjnie oraz były zaopatrzone we wszelkie niezbędne informacje – od składu i producenta, aż po hasła reklamowe.

Profesjonalne etykiety samoprzylepne, kolorowe jak Twoje produkty!

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy zajmującej się przygotowaniem doskonałej jakości etykiet, to jesteś we właściwym miejscu. Zaufaj specjalistom w dziedzinie wyrobu najróżniejszych oznaczeń produktów. Odpowiednio przygotowany projekt sprawi, że Twoje towary będą widoczne z daleka i trudne do pomylenia z artykułami konkurencji. Profesjonalnie wykonane kolorowe naklejki samoprzylepne lub bezklejowe kartonowe opakowania pozwolą kreować wizerunek marki już na sklepowej półce. Bez większego wysiłku możesz zacząć budować pozytywne skojarzenia związane z oferowanymi wyrobami.

Zapewniane przez nas specjalistyczne wsparcie pomoże Ci zdecydować, jakie rozwiązania będą najlepsze do przygotowania kolorowych etykiet dla Twoich towarów. Pracujący w naszym zespole profesjonaliści wykorzystają swoje wieloletnie doświadczenie, aby dobrać odpowiednie typy oznaczeń produktów, idealnie dopasowane do konkretnej branży i przeznaczenia. Wykorzystując zaawansowane technologicznie rozwiązania, zadbamy o to, abyś otrzymał opakowania i samoprzylepne naklejki doskonałej jakości, wykonane z niebywałą precyzją.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli być stale zadowoleni z otrzymywanych kolorowych etykiet, dlatego stawiamy na dobre relacje i długotrwałą współpracę. Pracując nad oznaczeniami produktów, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju uwagi i opinie dotyczące jakości oraz sposobu wykonania. Właśnie ten kontakt z odbiorcami pomaga nam każdego dnia polepszać dostarczane wyroby i przygotowywać się na nowe wyzwania, jakie stawiają przed nami kontrahenci. Wybierając nasze wsparcie, masz pewność, że zadbamy o Twoje zadowolenie.

Postaw na najwyższą jakość etykiet

Już dziś skorzystaj z bogatej oferty wykonywanych przez nasz bezklejowych oraz samoprzylepnych kolorowych etykiet, aby Twoje produkty przyciągały wzrok i zachęcały do zakupu. Wybierz oznaczenia, które poza wyglądem, przekazują także najważniejsze informacje, a dzięki swojej trwałości podkreślają najwyższą jakość asortymentu dostarczanego przez Twoją firmę. Najlepsze opakowania i naklejki są na wyciągnięcie ręki! Zachęcamy do współpracy z naszymi doświadczonymi specjalistami!

« z 2 »