Skontaktuj się z nami żeby zamówić etykiety termiczne samoprzylepne, które sprawdzą się w wielu branżach. Zarówno przedsiębiorstwa funkcjonujące w sektorze spożywczym, jak i producenci kosmetyków czy magazyny stosują je do znakowania opakowań. Dzięki nim możliwa jest znacznie lepsza organizacja pracy, m.in. łatwiejsze porządkowanie i wysyłka towarów do klientów. Są one odporne na wilgoć oraz zmienną temperaturę, więc doskonale nadają się do oklejania produktów przeznaczonych do transportu. W procesie ich wywarzania wykorzystujemy specjalistyczny papier z warstwą termoaktywną. Pod wpływem ciepła emitowanego przez głowicę drukującą zmienia ona kolor na czarny. Jest to produkt mający szerokie zastosowanie, dostępny w wielu rozmiarach dopasowanych do potrzeb klienta. Etykieta termotransferowa samoprzylepna wymaga zastosowania specjalistycznej kalki. Do jej drukowania mogą zostać wykorzystane taśmy:

  • woskowe,
  • woskowo-żywiczne,
  • żywiczne.

Gwarantuje ona dużą trwałość druku, dlatego taka naklejka jest polecana wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie zawartych na niej informacji w niezmienionej formie bez względu na warunki zewnętrzne (np. silne promieniowanie słoneczne).

Duży wybór etykiet termicznych i termotransferowych z własnym nadrukiem

Nasza firma oferuje najwyższej jakości etykiety termotransferowe. Produkt ten jest przeznaczony m.in. do drukowania kodów kreskowych. Zastosowanie papieru przedłuża ich trwałość w porównaniu do klasycznych wyrobów termicznych o 1–2 lata, natomiast użycie folii (tworzywa syntetycznego) gwarantuje, że umieszczone na niej informacje będą widoczne nawet po kilkunastu latach. Są to najtrwalsze wyroby z tej kategorii – odporne na wilgoć i zabrudzenia. Wybierają je przede wszystkim przedsiębiorstwa mające w swej ofercie komponenty przemysłowe czy sprzęt AGD.

Zakup przeznaczonych dla wyrobów o krótkiej dacie przydatności etykiet termicznych polecamy natomiast producentom świeżej żywności oraz asortymentu, który zostanie kupiony i zużyty w krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju nadruku dostosowanego do konkretnej oferty produktowej. Mamy również propozycję dla firm stosujących opakowania o nieregularnych kształtach, np. butelki i pojemniki na napoje i kosmetyki. Są to etykiety termokurczliwe, które po podgrzaniu się kurczą idealnie dopasowując się do powierzchni.

Oferta etykiet termicznych i termotransferowych dostosowana do potrzeb klientów

Duże doświadczenie i zaangażowanie w realizację zamówień dla każdego klienta sprawiają, że nasza oferta jest elastyczna i w pełni dostosowana do zróżnicowanych potrzeb przedsiębiorstw z każdej branży. W naszym sklepie można znaleźć szeroki asortyment etykiet:

  • termicznych,
  • termotransferowych,
  • termokurczliwych.

Dzięki temu producenci mogą wybrać naklejki o oczekiwanych parametrach – długiej żywotności, odporności na brud czy zalanie. Stosujemy wyłącznie specjalistyczne materiały. Papier termiczny pochodzi ze sprawdzonych źródeł, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość i najlepsze parametry. Możemy wydrukować kody kreskowe, logo, tekst oraz dowolne inne informacje na etykietach służących oznakowaniu opakowań.