Preparaty kosmetyczne to substancje chemiczne przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z ludzką skórą, dlatego wymagane są odpowiednie etykiety na kosmetyki. Producent musi umieścić na niej nazwę, dokładny skład, datę przydatności, pojemność oraz dane firmowe. Powinien opisać również w skrócie przeznaczenie i działanie produktu. Dzięki temu klient może wybrać krem, szampon czy pastę do zębów zgodne z oczekiwaniami i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Ze względu na dużą konkurencję w tej branży i konieczność wyróżnienia się wśród znanych marek należących do dużych koncernów etykiety kosmetyczne powinny mieć atrakcyjny wygląd. To pozwoli na łatwe i skuteczne wyeksponowanie kosmetyków danego producenta na półce sklepowej. Prezentowana na stronie etykiety.pl oferta jest w pełni dostosowana do zróżnicowanych potrzeb firm z tego sektora. Mamy duże doświadczenie w realizację zamówień, a zaangażowanie pracowników sprawia, że klienci mogą liczyć na najlepszą opiekę. W naszej ofercie można znaleźć szeroki asortyment etykiet:

  • termokurczliwych,
  • termicznych,
  • termotransferowych.

Używamy wyłącznie najlepszych specjalistycznych materiałów od sprawdzonych producentów, więc gwarantujemy wysoką jakość.

Profesjonalne etykiety na kosmetyki

Na oferowanych przez naszą firmę etykietach kosmetycznych możemy wydrukować tekst, kod kreskowy, logo i inne informacje, które powinny się tam znaleźć. Producenci mogą wybrać modele o określonych parametrach. Należy pamiętać o tym, że powinny być one odporne na wodę oraz tłuste substancje. Dzięki temu nawet gdy opakowanie wpadnie do wanny lub wyleje się na nie olejek do opalania, wszystkie ważne informacje będą nadal widoczne. Klienci cenią wysoką jakość również w przypadku naklejek produktowych. Dlatego zadaniem odpowiednio zaprojektowanych etykiet na kosmetyki jest poprawa wizerunku marki i skłanianie do ponownego zakupu oznaczonych nią produktów. U nas można zamówić realizację własnego projektu. Przygotujemy ofertę w 100% spełniającą Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi w celu ustalenia szczegółów.

Odpowiednie etykiety kosmetyczne, które sprzedadzą Twój produkt!

Oferowane prze z nas etykietki na kosmetyki cechuje estetyka i duża trwałość. Jako producent dbamy o to, aby zapewniały one jak najlepszą formę prezentacji asortymentu przy zachowaniu odpowiednich parametrów technicznych. Doskonale rozumiemy, że klienci kupujący preparaty kosmetyczne dokładnie analizują ich skład, dlatego gwarantujemy wysokiej jakości druk, który jest czytelny nawet przy zastosowaniu bardzo małej czcionki. Realizujemy zarówno projekty minimalistyczne, jak i wydruki wielokolorowe i wieloelementowe.

Materiał wybieramy w porozumieniu z klientem w zależności do tego, z czego wykonane jest opakowanie produktu. Uwzględniamy jej oczekiwaną trwałość oraz odporność na warunki zewnętrzne. Aby wydłużyć żywotność, stosujemy arkusze termotransferowe. Wyroby termiczne są tańsze od syntetycznych, lecz znacznie szybciej tracą swoje właściwości. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszych etykiet na kosmetyki dostosowanych do Państwa oferty produktowej.