Etykiety 1000 lakes - Producent etykiet Etidruk Etykiety.pl

Etykiety 1000 lakes

Parametry projektu:

Materiał: Papier biały półbłyszczący, klej mocny
Ilość kolorów: 3 kolory, w tym złota farba
Uszlachetnienie: lakier matowy oraz niestandardowy kształt etykiety

Jesteśmy firmą od wielu lat produkującą profesjonalne etykiety samoprzylepne na opakowaniakosmetykibutelki czy produkty spożywcze. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem, ale również projektowaniem graficznym. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości oznaczeń handlowych, plomb zabezpieczających, czy innego rodzaju naklejek, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej marki. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, cały czas pozostając w kontakcie z klientem i kierując się jego indywidualnymi potrzebami, pomysłami i upodobaniami.

Profesjonalne etykiety produktowe z własnym logo

W swojej działalności największą wagę przywiązujemy do zadowolenia i satysfakcji zamawiającego. Dlatego właśnie każdą realizację rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb klienta, a także zbadania specyfiki jego branży i najnowszych trendów w niej. Projektujemy różnego rodzaju etykiety produktowe na wyroby, zarówno spożywcze, jak i na kosmetykibutelki i wiele innych. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać typ naklejki i jej kształt, a także sposób drukowania, kolorystykę, czy papier, na którym zostanie naniesiony nadruk. Oferujemy również kompleksowe realizacje, zawierające nie tylko stworzenie etykiety samoprzylepnej na produkty, ale również zewnętrznego opakowania czy plomby zabezpieczającej. Chętnie podejmiemy się zaprojektowania oznaczeń w nietypowych kształtach i rozmiarach.

Rodzaje druku i uszlachetnień etykiet

Przy tworzeniu naszych realizacji wykorzystujemy różnego rodzaju techniki, dzięki którym gotowe naklejki wyróżniają się na tle innych i zapadają w pamięć odbiorcy. Jako doświadczony producent etykiet samoprzylepnychplomb opakowań dbamy o estetykę i zwracające uwagę kolory, a także oryginalność i wiele różnych uszlachetnień. Do takich należeć mogą na przykład lakier matowy, błyszczący lub metaliczny, a także kolorowe folie, brokaty i wiele innych. Do produkcji nalepek używamy mocnego kleju, dzięki któremu oznaczenie dobrze przylega do opakowania produktu i nie odstaje. Jednocześnie naklejka jest łatwa do zdjęcia i nie pozostawia klejącego śladu na butelce czy słoiczku. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Więcej informacji  Jesteśmy tu żeby Ci pomóc.

  Pomaganie jest tym, co robimy najlepiej. Wiele firm produkuje etykiety, ale tylko nieliczni są tak zaangażowani, aby pomóc Ci odnieść sukces, jak nasz zespół.

  Kiedy zadzwonisz do nas po pomoc nasz wykwalifikowany pracownik z pewnością Ci jej udzieli.

  Kontakt ze specjalistą gwarantuje fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.

  Jesteśmy tu żeby Ci pomóc
  Rozmiar czcionki
  Kontrast