Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
previous arrow
next arrow

Nasza oferta jest dostępna dla firm, które chcą zamówić profesjonalne etykiety z dostawą do Wrocławia! Jesteśmy drukarnią o dużym doświadczeniu w branży, która w swojej pracy korzysta z najnowszych technik wydruku. Dzięki temu proponowane przez nas nalepki mają solidną konstrukcję i jednocześnie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Estetyczne opakowanie sprzedawanego towaru to świetny sposób na zwiększenie jego widoczności na półkach sklepowych, a tym samym na poprawę sprzedaży bez względu na rodzaj oferowanego towaru. 

Prezentujemy szeroki katalog produktowy, przeznaczony dla klientów poszukujących profesjonalnych etykiet. Jako nowoczesna drukarnia stawiająca na innowacyjne rozwiązania oferujemy nalepki wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, takich jak folie srebrne, papiery termiczne oraz termotransferowe. Wydruki wykonujemy sprawdzonymi metodami, które gwarantują wysoką jakość grafik, a także głębokie nasycenie kolorów i ich trwałość. Oferta obejmuje następujące rodzaje oznakowań m.in.:

  • spożywcze,
  • kosmetyczne,
  • termiczne,
  • odzieżowe,
  • samoprzylepne. 

Profesjonalna drukarnia etykiet

Nasza drukarnia ma duże doświadczenie w produkcji etykiet skierowanych do producentów kosmetyków. Marki działające w tym sektorze muszą mierzyć się z olbrzymią konkurencją, dlatego inwestycja w estetyczne i trwałe oznakowania jest dla nich świetnym rozwiązaniem. Wyroby kosmetyczne opatrzone naszymi naklejkami prezentują się bardzo dobrze, przez co zachęcają konsumentów do dokonania zakupu. Polecamy się też na potrzeby firm oferujących preparaty ekologiczne, które mogą wykorzystać specjalne oznakowania z bezpiecznych dla środowiska materiałów. 

Specjalizujemy się również w produkcji etykiet samoprzylepnych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów naszej drukarni. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przypadku dużych zakładów produkcyjnych, jak i niewielkich, rodzinnych firm. Wybrane nalepki można opatrzyć własnym logo lub wybranym napisem i samodzielnie przykleić do opakowania sprzedawanego artykułu. Przeznaczone są do znakowania szklanych butelek, papierowych kartonów czy też pojemników wykonanych z tworzyw sztucznych. 

Etykiet w wielu wersjach

Zachęcamy do sprawdzenia katalogu produktowego, w którym czeka wiele rodzajów naklejek o wysokiej jakości wykonania. Nasza drukarnia etykiet realizuje zlecenia z Wrocławia i innych regionów kraju, dlatego zachęcamy zainteresowanych przedsiębiorców do składania zapytań ofertowych. Specjalizujemy się także w tworzeniu oznakowań spożywczych, które dostępne są w różnych wersjach przeznaczonych do etykietowania opakowań ze szkła, kartonu czy tworzyw sztucznych. Oferta obejmuje wyroby zwykłe i samoprzylepne. 

Do współpracy z naszą drukarnią zapraszamy również marki odzieżowe, które poszukują solidnych i ekologicznych etykiet do swoich wyrobów. Obecnie troska o środowisko jest priorytetem wielu konsumentów, czemu muszą sprostać współcześni producenci ubrań. W katalogu mamy różnorodne zawieszki, metki oraz wszywki, zrobione z dobrych gatunkowo materiałów i ozdabiane estetycznymi nadrukami.