Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
previous arrow
next arrow

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę na różnorodne etykiety do zamówienia w Krakowie i wielu innych miejscowościach w Polsce! Nasza drukarnia specjalizuje się w produkcji nowoczesnych oznakować do opakowań towarów, które wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi i najlepszą jakością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem, w którym klienci mają do dyspozycji nalepki wykonane z solidnych materiałów, równocześnie bezpiecznych dla środowiska. 

Drukarnia etykiet dla klientów z Krakowa

Nasza firma powstałą z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach, którzy poszukują solidnych etykiet do znakowania swoich produktów, które jednocześnie mają atrakcyjny wygląd. Oznakowania widoczne na opakowaniach np. kosmetyków czy artykułów spożywczych mają ogromny wpływ na ich sprzedaż, dlatego wybór odpowiedniej drukarni do ich wykonania powinien być kluczowy dla każdej marki. Oferujemy profesjonalny projekt i druk naklejek na zlecenie przedstawicieli różnych branż, takich jak m.in.:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • chemicznej,
  • farmaceutycznej.

Jesteśmy specjalistami od innowacyjnych technologii wydruku, dlatego zapewniamy klientom produkty o bardzo dobrych parametrach technicznych. Jako nowoczesna drukarnia etykiet dużą wagę przykładamy również do kwestii ekologii. Z tego powodu w asortymencie mamy oznakowania wykonane z materiałów o niskiej szkodliwości dla środowiska, które dodatkowo mają mniejszą gramaturę, niż standardowe naklejki. Do ich produkcji wykorzystujemy między innymi papiery termiczne, a także folie srebrne oraz PET. 

W drukarni stosujemy nowoczesne techniki wydruku. Gwarantuje to szeroką paletę barw przy wyrobach kolorowych, a także estetyczne wykończenie etykiet. Nanoszenie pigmentów na materiał wykonujemy metodą cyfrową oraz offsetową, dzięki którym otrzymane oznakowania prezentują się bardzo profesjonalnie. Oprócz standardowych produktów oferujemy również wersje zapachowe, shrink-sleeve, czy peel-off, które sprawdzają się do znakowania wielu rodzajów towarów, m.in. kosmetyków czy wyrobów aptecznych.

Duży wybór etykiet

Jesteśmy doskonałym miejscem na zamówienie profesjonalnych nalepek do znakowania towarów różnego typu. Nasza drukarnia etykiet zapewnia urozmaiconą ofertę wszystkim zainteresowanym klientom. Mamy też specjalne produkty na potrzeby przedstawicieli branży odzieżowej. Do etykietowania ubrań polecamy wysokiej jakości wszywki wyprodukowane z żakardu, poliestru lub przędzy pochodzącej z recyklingu. Ta ostatnia opcja jest szczególnie polecana producentom odzieży ekologicznej, lecz nie tylko!

Ważną część działalności naszej drukarni stanowi produkcja etykiet spożywczych. Wykonujemy estetyczne i solidne oznakowania do opakowań szklanych, plastikowych oraz kartonowych, które nie tylko przedstawiają ważne informacje o towarze, ale też stanowią jego ozdobę. Zapraszamy do zapoznania się z kompletnym katalogiem produktowym, w którym czeka wiele interesujących wyrobów dla przedstawicieli biznesu. W asortymencie dostępne są też m.in. banderole, plomby, taśmy TTR i wiele innych.