Dla przedsiębiorstw z branży spożywczej mamy specjalne etykiety na opakowania kartonowe, szklane i plastikowe. Są to naklejki samoprzylepne, które służą oznakowaniu produktów. Mogą zawierać one np. kod kreskowy, skład, nazwę i dane producenta. Realizujemy wydruki na indywidualne zamówienie, dlatego każdy klient może zlecić nam przygotowanie nadruków z własnym logo i innymi ważnymi informacjami.

Oferujemy do wyboru różne materiały papierowe i foliowe. Każdy z nich ma inne właściwości i zapewnia inną trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne. Przykładowo etykiety piwne powinny być wykonane z surowców zapobiegających przemoknięciu i odklejaniu się w niskiej temperaturze. Butelki z tym napojem często są przechowywane w lodówkach, więc mają kontakt z wilgocią. Naklejki o tych właściwościach polecamy również na wina, które są magazynowane w piwniczkach oraz specjalnych chłodniach. Chłodne powietrze i skraplająca się para wodna wpływają na stan opakowania, dlatego etykieta na ten alkohol musi być odporna na trudne warunki przechowywania.

Etykiety na słoiki z miodem

Nasze etykiety produktów spożywczych nadają się np. na słoiki z miodem. Są one dopuszczone do kontaktu z żywnością, więc gwarantują bezpieczeństwo. W sklepach ten pszczeli wyrób jest tradycyjnie sprzedawany w opakowaniach szklanych, na których najlepiej stosować klasyczne naklejki papierowe. Można znaleźć go również w butelkach z tworzyw sztucznych, na które również można zamówić personalizowane arkusze z dowolnym tekstem czy kodem kreskowym. Zapraszamy do współpracy, jeśli interesuje Państwa etykieta na miód według projektu z własnym logo. Realizujemy wszystkie zlecenia terminowo, z pełnym zaangażowaniem. Oferujemy pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Dzięki wysokiej jakości druku nadruki zachowują odpowiednią ostrość oraz czytelność.

Najwyższa jakość etykiet na produkty spożywcze

Oferowane etykiety na produkty spożywcze to doskonała okazja, by wyróżnić asortyment na półce sklepowej. Stanowią one zarówno nośnik informacji dla klienta, jak i atrakcyjny element przyciągający uwagę. Kolorowe, estetyczne opakowania są przede wszystkim źródłem wiedzy na temat składu i właściwości żywności. Mają jednak duże znaczenie także w kontekście marketingu. Na butelce lub kartoniku zawierającym produkt można umieścić hasło reklamowe, grafikę lub rozpoznawalne logo, które wpłyną na lepszą sprzedaż. Etykiety produktowe to szansa na poprawę wyników sprzedażowych niskim kosztem. Ich drukowanie jest bowiem tanie, a efekty mogą przerosnąć oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru profesjonalnych naklejek, na których może znaleźć się dowolny tekst zgodny z indywidualnym projektem. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Chętnie opowiemy o dostępnym asortymencie i pomożemy w podjęciu decyzji. W przypadku produktu takiego jak np. miód etykieta ma walory informacyjne i estetyczne. Na innych opakowaniach może np. pełnić funkcję ulotki reklamowej, prezentując inne warianty danego wyrobu albo jego zastosowanie.