Nasz zespół - Producent etykiet Etidruk Etykiety.pl

Nasz zespół

Rozwój Twojego i naszego biznesu

Firma to przede wszystkim ludzie – żywy organizm, który działa dzięki temu, że wszystkie jego elementy są poukładane i każdy ma określoną funkcję do spełnienia.

„Naszą misją jest wspieranie biznesu naszych Klientów poprzez dostarczanie produktów odpowiadających ich potrzebom.
Poligrafia jest alchemią fantazji, wyobraźni, kreatywności oraz najnowocześniejszych zdobyczy techniki i nauki. O naszej przewadze decyduje profesjonalizm – ludzka wiedza, poparta doświadczeniem oraz praktyką, precyzja i szybkość działania. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z dziedziny poligrafii oraz obowiązującymi trendami.”

Anita Czarniecka, Prezes Zarządu

„Lubię wyzwania, dlatego odpowiadam za kierunki rozwoju naszej drukarni, a tym samym za zapewnienie Tobie kompleksowości usług. Interesują mnie wszelkie nowości w zakresie opakowań i etykiet oraz sposoby ich wdrożenia, by tę wiedzę przekazać finalnie Tobie. Koordynuję projekty wewnętrzne w firmie, dające możliwości funkcjonowania naszej drukarni w wielu branżach.”

Iwona Studzińska, Dyrektor Rozwoju


Profesjonalna obsługa

Etidruk Etykiety.pl to pracownicy, którzy działają na rzecz swoich Klientów. Poszukując partnera biznesowego w zakresie wydruku etykiet samoprzylepnych, trafisz do Działu Handlowego. To właśnie tutaj, po ustaleniu szczegółów, Twoja etykieta rozpocznie życie w  naszej drukarni.

„Razem z moim zespołem dbamy o to, aby trafiła do Ciebie, jak najszybciej, najlepsza oferta z propozycją rozwiązań etykietowych w najbardziej optymalnych cenach. Otrzymasz od nas wsparcie i doradztwo na każdym etapie pracy nad wdrożeniem rozwiązania etykietowego. Za profesjonalizmem naszego zespołu kryje się nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również dociekliwość w poznaniu Twoich prawdziwych potrzeb i dążenie do opracowania oferty dedykowanej specjalnie dla Ciebie. Zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań etykietowych, dodatkowo wyróżniających i sprzedających Twój produkt.
Twoje zamówienie trafia do konkretnej, wybranej osoby z naszego działu, która czuwa nad właściwym jego przebiegiem i jest z Tobą w stałym kontakcie.
Dzięki wielojęzycznym specjalistom handlowym, prowadzimy działania również za granicą, co przekłada się na znajomość z wyprzedzeniem kluczowych trendów rozwojowych w dziedzinie rozwiązań opakowaniowych.”

Renata Marczak, Kierownik Działu Handlowego
r.marczak@etykiety.pl  | M. +48 508 597 066

Łukasz-Merck


Proces produkcyjny

Dział Produkcji, to miejsce, w którym ustalamy czas realizacji Twojego zamówienia, które odpowiada za jakość wydruku, konfekcję oraz sprawdza możliwości technologiczne. W skład tego działu wchodzi m.in. technolog, zespół grafików przygotowujących pliki DTP oraz Kontrola Jakości. Dbamy o to, aby finalny produkt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

„W naszej drukarni nadzoruję m.in. pracę zespołu drukarzy, pomocników i  sztancerzy. Proces druku jest sztuką, gdyż to właśnie wiedza i doświadczenie produkcyjne dają istotną przewagę w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań etykietowych dla Klientów. Nasz Dział Produkcji drukarskiej to miejsce, gdzie kreacja łączy się z technologią. Używana przez nas fleksografia jest bardzo interesującą metodą druku, ponieważ pozwala na eksperymenty technologiczne.  Często testujemy nowe surowce, czy wydruki próbne innowacji etykietowych.  Wiedza nabyta podczas doświadczeń w trakcie prób technologicznych jest bezcenna i niemożliwa do uzyskania gdziekolwiek indziej. To właśnie z tej wiedzy i naszego doświadczenia skorzystasz drukując swoje etykiety w Etidruk Etykiety.pl

Łukasz Merk, Kierownik Produkcji

Joasia Stachurska


Doradztwo Technologiczne i jakość

„W Etidruk Etykiety.pl odpowiadam za dobór surowców oraz technologii do poszczególnych realizacji.  Każdą etykietę ‘rozbieram wzrokiem’ i analizuję pod kątem możliwości pozwalających uzyskać zaplanowany efekt wizualny. Szukasz innowacji? Chcesz wyróżnić swój produkt na półce? – zapraszam do kontaktu, nawet jeśli jeszcze nie masz projektu graficznego. Przygotuję dla Ciebie próbki surowców i wzorniki etykiet, które możesz przetestować, i które będą inspiracją dla Ciebie i Twojego grafika.
Odpowiadam również za kontrolę jakości etykiet oraz nadzór nad prawidłową realizacją procedur wynikających z certyfikacji ISO 9001 oraz FSC® . Współpracujemy z najlepszymi europejskimi dostawcami, których podłoża do druku, farby, lakiery i uszlachetnienia posiadają deklaracje zgodności z normami europejskimi. Gwarantujemy bezpieczeństwo naszych wyrobów oraz najwyższą jakość. Na życzenie Klienta wystawiamy stosowane deklaracje.

Joanna Stachurska, Technolog Druku


Grafika i skład DTP

„Moim zadaniem jest weryfikacja poprawności i przygotowanie składu DTP projektu graficznego etykiety. Dobrze zaprojektowana i wykonana etykieta to taka, która sprzeda produkt Klienta. Przy wsparciu Joasi odpowiedzialnej za technologię druku i Łukasza, naszego szefa produkcji, mogę przygotować kilka propozycji składu DTP tego samego projektu graficznego – tak jak we wzorniku etykiet naszej drukarni. Zapraszam do naszego studia zaklinaczy etykiet.

Mateusz Życiński, Grafik


Terminowość

Dział Logistyki to miejsce, które przejmuje Twoje etykiety z działu produkcji i w uzgodnionym terminie, wysyła je we wskazane przez Ciebie miejsce.

„Z całym moim zespołem dbamy o właściwe pakowanie przesyłek etykiet oraz terminowość i ciągłość dostaw. Dzięki naszej pracy otrzymujesz etykiety w możliwie najkrótszym czasie. Zapewniamy najlepsze zabezpieczenie etykiet w przesyłkach, aby dotarły do Ciebie w tym samym stanie , w jakim zostały nadane w naszej drukarni.”

Michał Pietrzyk Kierownik Magazynu


Koordynacja marketingowa

„Wiedzą i doświadczeniem wspieramy marketingowo naszych Klientów. Z myślą o Twoich potrzebach rozwojowych, uruchomiliśmy cykl konferencji warsztatowo – szkoleniowych Label Innovations (http://www.labelinnovations.pl). To miejsce bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń, pomiędzy Tobą oraz ekspertami i specjalistami z wielu dziedzin. Planując tematykę kolejnych prelekcji bierzemy pod uwagę bieżące potrzeby naszych Klientów, poruszamy trudne tematy i szukamy odpowiedzi oraz najlepszych rozwiązań. Naszą rolą jest wskazywanie wartościowych źródeł wiedzy oraz inspirowanie do działań rozwojowych. Label Innovations jest unikalnym wydarzeniem pro-rozwojowym w branży opakowaniowej w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, iż wiele z wypracowanych w trakcie konferencji rozwiązań znalazło swoje miejsce w Państwa biznesie.”


Aleksandra Czarniecka, Specjalista ds. Marketingu
 

Renata Swarbuła


Kontrola finansowa Twoich zleceń

„Odpowiadam za rozliczanie zamówień, fakturowanie oraz dokumentację finansowo – księgową. Zawsze służę pomocą i wiedzą w zakresie finansów i księgowości.”

Renata Swarbuła, Specjalista ds Finansów


Jedno zamówienie – tylu specjalistów z różnych dziedzin.
Współpracując z nami będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie.
Twoje zamówienie też.

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast