Karriere

Denken Sie ernst an Ihre Weiterentwicklung?
Möchten Sie Ihren eigenen Weg der Berufskarriere verantwortungsbewusst erbauen? Wünschen Sie, dass Ihre Arbeit inspiriert?
Dann schließen Sie sich einer Gruppe von „Hitzköpfen“ bei „Etykiety.pl Etigraf“, die den Wert unserer Firma bilden!!!

Dann arbeiten Sie mit hervorragenden Leadern sowie Menschen zusammen, welche Sie inspirieren sowie Ihnen beibringen werden, wie Sie eine immer bessere Version von sich selbst werden.

Aktuell suchen wir Kandidaten für folgende Stellungen:

Etigraf
Posted 1 Monat ago

Do obowiązków należy:– przygotowanie surowców do produkcji– dorabianie farb dla drukarza– klejenie polimerów– rozliczanie surowców po produkcji– pomoc drukarzowi w przezbrajaniu maszyny drukującej– monitorowanie procesu druku,– utrzymywanie czystości na stanowisku pracy– konserwacja maszyn Wymagania:– doświadczenie w obszarze druku fleksograficznego – mile widziane– gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym– sumienność i odpowiedzialność– bardzo dobra organizacja […]

Etigraf
Posted 4 Monaten ago

Od kandydatów oczekujemy: Udokumentowane co najmniej 1,5 roczne doświadczenie jako samodzielny drukarz fleksograficzny – warunek konieczny Praktyczna znajomość zagadnień związanych z drukiem fleksograficznym Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących KDO i/lub Mark Andy Umiejętność obsługi maszyn konfekcyjnych będzie dodatkowym atutem Umiejętność dobieranie farb do druku wg określonych standardów Kontrola i nadzór nad prawidłową pracą […]

Etigraf
Posted 5 Monaten ago

Zadania: – Kontrolowanie jakości w czasie produkcji – Kontrolowanie jakości wyrobu gotowego – Przygotowywanie zestawień w Excelu – Przyjmowanie reklamacji Wymagania: – dokładność – gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany) – wykształcenie minimum średnie – umiejętność pracy w zespole – znajomość programu Excel (przynajmniej podstawowa) Oferujemy: – stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie – […]

Rozmiar czcionki
Kontrast