Career

Do you think seriously about your development?
Do you want to responsibly build your own career path?
Do you want your work to be inspired?
Join a group of enthusiasts at Etykiety.pl Etigraf, who create the value of our company !!!

You will work together with excellent leaders and people who will inspire you and teach you so that you can become a better and better version of yourself.

We are currently looking for candidates for the position:

Etigraf
Posted 5 days ago

Jeśli masz doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, a Twoje cechy to dokładność, spostrzegawczość i sumienność. Dołącz do naszego zespołu. Będziesz miał możliwość pracować w prężnie rozwijającej się firmie.Nie wahaj się i aplikuj już dziś! Do obowiązków pracownika będzie należało:– obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy,– naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac oraz rachunków,– ewidencja […]

Etigraf
Posted 2 weeks ago

Zadania: – Kontrolowanie jakości w czasie produkcji – Kontrolowanie jakości wyrobu gotowego – Przygotowywanie zestawień w Excelu – Przyjmowanie reklamacji Wymagania: – dokładność – gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany) – wykształcenie minimum średnie – umiejętność pracy w zespole – znajomość programu Excel (przynajmniej podstawowa) Oferujemy: – stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie – […]

Zadania: – Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach; – Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami ; – Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych; – Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem- liczne spotkania; – Zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego regionu sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi […]

Rozmiar czcionki
Kontrast