Drukarz - Producent etykiet Etidruk Etykiety.pl

Drukarz

Drukarz

Etidruk Etykiety.pl
Dodane 6 miesięcy dni temu
Myślisz poważnie o swoim rozwoju? Chcesz odpowiedzialnie budować własną ścieżkę kariery zawodowej?
Chcesz pracować w fajnej atmosferze? Cenisz sobie kontakt z ciekawymi ludźmi? Chcesz, aby Twoja praca inspirowała?

Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?

Od 23 lat jesteśmy rodzinną drukarnią etykiet samoprzylepnych. Naszą misją jest dostarczanie klientom najwyższej jakości etykiet kolorowych i białych, które sprzedają, stymulują sprzedaż, budując tym samym wyróżniające się na półce marki. Oferujemy wysoką jakość, terminowość realizacji zamówień oraz indywidualne podejście do klienta. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania. Wyróżnia nas kreatywność, proaktywna postawa wobec zadań i naszych klientów. Jesteśmy otwarci i gotowi wobec wyjątkowych i nowych wyzwań. Nasze zaawansowane technologie druku, doradztwo technologiczne na każdym etapie tworzenia etykiety to cechy, którymi możemy się pochwalić. To właśnie tutaj, po ustaleniu szczegółów, etykiety rozpoczną życie w naszej drukarni.

Przekonaliśmy Cię? Będziesz pracować z doskonałymi liderami, pasjonatami, którzy swoją pracą będą motywować Cię do doskonalenia siebie oraz Twoich umiejętności. Do zobaczenia!

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny fleksograficznej 8 kolorowej
  • nadzór oraz koordynowanie procesu drukowania
  • rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas drukowania
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji
  • wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej
  • przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

 Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane wykształcenie poligraficzne)
  • doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich fleksograficznych lub offsetowych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników mile widziane
  • podstawy obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • szkolenie pod nadzorem doświadczonego pracownika
  • umowę o pracę + premię
  • rozwój zawodowy w zależności od podnoszenia umiejętności i wiedzy
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy
  • praca z profesjonalistami pełnymi pasji

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa/herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne/premie świąteczne

Rozmiar czcionki
Kontrast