Przedstawiciel handlowy regionalny na województwo małopolskie

Etigraf
Dodane 7 miesięcy dni temu

Zadania:

– Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;

– Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami ;

– Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;

– Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem- liczne spotkania;

– Zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego regionu sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi i istniejącymi klientami B2B;

– Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie – wyższe mile widziane. Minimum 3 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy, preferowane w sprzedaży B2B

– Prawo jazdy kategorii B;

– Dobra znajomość obsługi komputera;

– Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;

– Umiejętność pracy w zespole;

– Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych;

Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele?

Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać i diagnozować jego potrzeby?

Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie komunikacji interpersonalnej?

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Oferujemy:

– Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne podejście do opakowań produktów;

– Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

– Obiecującą ścieżkę kariery;

– Regularne szkolenia dotyczące sprzedaży oraz naszych innowacyjnych produktów;

– Stałą umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą;

– Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Rozmiar czcionki
Kontrast