- Etykiety.pl Etigraf

Etigraf
Dodane 11 miesięcy dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy , zatrudnimy pracownika na stanowisko operator maszyny.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny do produkcji i kontroli etykiet.
  • Kontrolowanie Jakości produkcji zgodnie z Planem Produkcji.
  • Zgłaszanie niezaznaczonych błędów w druku przełożonemu i tworzenie dokumentacji poprodukcyjnej.
  • Dbanie o najwyższą jakość wykonywanych prac.
  • Rozliczanie wykonanej produkcji zgodnie ze stanem faktycznego zużycia wydanych materiałów do produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Szkolenie pod nadzorem doświadczonego pracownika
  • Umowę o pracę + premie
  • Rozwój zawodowy w zależności od podnoszenia umiejętności i wiedzy
  • Nowoczesny kompleks socjalny
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy.

Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu Etykiety.pl!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do CV proszę dołączyć poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Rozmiar czcionki
Kontrast