Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier - Etykiety.pl Etigraf

Magazynier

Magazynier

Etigraf
Dodane 3 miesiące dni temu

Opis stanowiska:

– przyjmowanie na magazyn i wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów

-kompletowanie towaru do produkcji na podstawie planu produkcji, zleceń produkcyjnych i zamówień handlowych

-przygotowanie towarów do wysyłki

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

– dobra organizacja pracy własnej,

– zaangażowanie i dokładność

– znajomość podstaw obsługi komputera (pakiet Office)

– prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę

– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– praca dwuzmianowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-mail : etykiety@etykiety.pl lub adres firmy: Etykiety.pl Etigraf Sp z o.o. 97-217 Lubochnia Nowy Glinnik 17 Osiedle. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Rozmiar czcionki
Kontrast