Drukarz

Drukarz

Etigraf
Dodane 11 miesięcy dni temu

Opis stanowiska:

– obsługa maszyny fleksograficznej 8 kolorowej

– nadzór oraz koordynowanie procesu drukowania

– rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas drukowania

– bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji

– wypełnianie obowiązującej na stanowisku dokumentacji produkcyjnej

– przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

 Wymagania:

– wykształcenie min. zawodowe (mile widziane wykształcenie poligraficzne)

– doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich fleksograficznych lub offsetowych

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników mile widziane

– podstawy obsługi komputera – wysoko rozwinięte zdolności manualne

– umiejętność pracy w zespole,

– dyspozycyjność

Oferujemy:

– zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni

– umowa o pracę

– wynagrodzenie na poziomie od 3000 do 6000 netto

– szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością awansu oraz nabycia nowych umiejętności i doświadczenia

– pakiet szkoleń wstępnych

Rozmiar czcionki
Kontrast