Depositphotos 21219727 m 2015

Myślisz poważnie o swoim rozwoju? Chcesz odpowiedzialnie budować własną ścieżkę kariery zawodowej?

Chcesz, aby Twoja praca inspirowała? Dołącz do grupy pasjonatów w etykiety.pl, którzy tworzą wartość naszej firmy!!!

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować: Opinie o pracodawcy na GOWORK

 Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNY SPECJALISTA ds. MARKETINGU

Miejsce pracy: Nowy Glinnik; woj. łódzkie

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia
  • wykształcenie: wyższe kierunkowe,
  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją marketingową
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • nastawienie na realizację powierzonych celów, dobra organizacja pracy, samodyscyplina, samodzielność
    wykształcenie: wyższe kierunkowe,

Obowiązki:

  • współtworzenie strategii marketingowej firmy,
  • tworzenie i realizacja rocznych planów marketingowych na terenie Polski i rynkach UE,
  • planowanie i realizacja działań promocyjnych i akcji wprowadzających nowe produkty
  • przygotowanie i redagowanie materiałów promocyjno-marketingowych,
  • organizacja, nadzór i czynny udział w targach, eventach, spotkaniach biznesowych,
  • raportowanie i analiza rezultatów prowadzanych działań,
  • tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowego wsparcia sprzedaży.

Oferujemy:

  • możliwość współtworzenia strategii firmy;
  • zdobycie wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej związanej z opakowaniami;
  • możliwość awansu (wejście w skład ścisłego zarządu firmy)
  • pracę pełną ciekawych wyzwań
  • kontakt ze specjalistami z zakresu strategii marketingowej
  • system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV koniecznie z podaniem nazwy stanowiska , drogą e-mailową na adres:

Zgłoszenia należy przesyłać do 20.11.2017 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)