FachPack 2W dniach 29.09-1.10.2015 w Norynberdze odbyły się międzynarodowe targi opakowaniowe FACH PACK 2015, na których ponad 1500 wystawców z całej Europy prezentowało innowacyjne rozwiązania, w szczególności z zakresu "Marking and labelling” – po raz pierwszy zastosowanym – temacie wiodącym targów.

 

 "Marking and labelling”, czyli „ oznakowania i etykietowanie” są niezbędnym elementem opakowań – ukierunkowują przepływ towarów, zapewniają konsumentom informację, motywują i zachęcają konsumentów do zakupu oraz ułatwiają wybór poprzez indywidualny design, zapewniając oryginalność i rozpoznawalność produktów i marek.

Nasza firma wzięła udział w targach jako wystawca z ofertą produktową w zakresie wysoko przetworzonych kolorowych etykiet samoprzylepnych, etykiet bezklejowych, folii typu flow-pack, folii holograficznych (aplikowanych także od strony kleju), wykorzystania specjalnych lakierów z efektem szronu. Wszystkie zaproponowane przez nas rozwiązania miały na celu pokazanie nie tylko technicznych możliwości druku etykiet, prowadzących – wraz z dobrym designem - do wyróżnienia marek naszych klientów na półce, a więc docelowo – do zwiększenia ich sprzedaży.

FachPack 2015 Etykiety.pl Etigraf

Musimy przyznać, że nasze stoisko i zaprezentowana oferta cieszyły się dużym zainteresowaniem firm z różnych sektorów rynkowych wielu krajów europejskich.

Etykiety.pl Etigraf FachPack2015

Wszystkim firmom, które nas odwiedziły na targach FACH PACK 2015 – serdecznie dziękujemy.